Programarea examenelor de corigențe (CO)
și a examenelor pentru situații neîncheiate (SN)

Dacă sunt elevi cu Data și ora, Comisia necompletată înseamnă că nu au fost încă programați.
Urmăriți programările. Citiți Graficul desfășurării examenelor de CO și SN aflat în meniul Calendar_CO_SN
Nr.
Crt.
Clasa Numele și prenumele Disciplina Situația
școlară
Data
Ora
Comisia Sala
1Clasa a V-a AFEODOROV M. IONUT FLORINMatematicaSN00/00/0000
Ora:

2Clasa a V-a AFEODOROV M. IONUT FLORINIstorieSN00/00/0000
Ora:

3Clasa a V-a AFEODOROV M. IONUT FLORINLimba și literatura românăSN23/08/2017
Ora: 09 00
ALI NELIDA
SICRIERU MAGDALENA
Sala 14 - Etaj I
4Clasa a VI-a ACIOBOTARU S.. FLORINMatematicaCO00/00/0000
Ora:

5Clasa a VI-a BAFUZA N.. GEORGE-NICOLAEMatematicaCO00/00/0000
Ora:

6Clasa a VI-a BBăLAN S.. ALEXANDRA - DANIELAMatematicaCO00/00/0000
Ora:

7Clasa a VI-a BBăLAN S.. ALEXANDRA - DANIELACultura civicaSN00/00/0000
Ora:

8Clasa a VI-a BBăLAN S.. ALEXANDRA - DANIELALimba și literatura românăCO30/08/2017
Ora: 09 00
ALI NELIDA
SICRIERU MAGDALENA
Sala 14 - Etaj I
9Clasa a VI-a BBăLAN S.. ANDREEA - RAMONAMatematicaCO00/00/0000
Ora:

10Clasa a VI-a BBăLAN S.. ANDREEA - RAMONACultura civicaSN00/00/0000
Ora:

11Clasa a VI-a BCALIN I.. TEODORAMatematicaCO00/00/0000
Ora:

12Clasa a VI-a BLAZAR A.N.. ELENA-ROXANAMatematicaCO00/00/0000
Ora:

13Clasa a VI-a BLAZAR A.N.. ELENA-ROXANALimba și literatura românăCO30/08/2017
Ora: 09 00
ALI NELIDA
SICRIERU MAGDALENA
Sala 14 - Etaj I
14Clasa a VI-a BMEZDREA GH. DAVID-IULIANMatematicaCO00/00/0000
Ora:

15Clasa a VI-a BTUDOR R.M.. TIBERIU-IULIANLimba și literatura românăCO30/08/2017
Ora: 09 00
ALI NELIDA
SICRIERU MAGDALENA
Sala 14 - Etaj I
16Clasa a VII-a AALI V. CRISTINA IOANAMatematicaCO00/00/0000
Ora:

17Clasa a VII-a AALI V. CRISTINA IOANALimba și literatura românăCO30/08/2017
Ora: 09 00
ALI NELIDA
SICRIERU MAGDALENA
Sala 14 - Etaj I
18Clasa a VII-a ABALUTA N. VLADUT-MARIANEducaţie economicSN00/00/0000
Ora:

19Clasa a VII-a ACOZMENCU I. FELIX ANDREIMatematicaCO00/00/0000
Ora:

20Clasa a VII-a ACOZMENCU I. FELIX ANDREILimba și literatura românăCO30/08/2017
Ora: 09 00
ALI NELIDA
SICRIERU MAGDALENA
Sala 14 - Etaj I
21Clasa a VII-a ATOADER G.D.. MIHAIL GABRIELMatematicaCO00/00/0000
Ora:

22Clasa a VII-a BEVSEI V. ELISABETAMatematicaCO00/00/0000
Ora:

23Clasa a VII-a BGRECEANU M. ADRIAN-GABRIELMatematicaCO00/00/0000
Ora:

24Clasa a VII-a BSPIRIDON C. SARAMatematicaCO00/00/0000
Ora:

25Clasa a VII-a BTĂTARU V. ALEXANDRA-MARIAMatematicaCO00/00/0000
Ora:

26Clasa a VII-a BTĂTARU V. ALEXANDRA-MARIALimba și literatura românăCO30/08/2017
Ora: 09 00
ALI NELIDA
SICRIERU MAGDALENA
Sala 14 - Etaj I
27Clasa a VII-a BVĂTUI C. CĂTĂLIN-PARASCHIVMatematicaCO00/00/0000
Ora:

28Clasa a VIII-a AANTON ST. BIANCAMatematicaCO25/07/2017
Ora: 09 00
SULTAN CRISTINA
BOTA DANIELA
Sala 06-Parter
29Clasa a VIII-a ADRAGHICI GH.. TEODORA - CRISTINAMatematicaCO25/07/2017
Ora: 09 00
SULTAN CRISTINA
BOTA DANIELA
Sala 06-Parter
30Clasa a VIII-a AGUZGA M. MARCEL-GABRIELLimba și literatura românăCO24/07/2017
Ora: 09 00
ALI NELIDA
SICRIERU MAGDALENA
Sala 14 - Etaj I
31Clasa a VIII-a AGUZGA M. MARCEL-GABRIELMatematicaCO25/07/2017
Ora: 09 00
SULTAN CRISTINA
BOTA DANIELA
Sala 06-Parter
32Clasa a VIII-a AIORGA I. GEORGE-ADRIANMatematicaCO25/07/2017
Ora: 09 00
SULTAN CRISTINA
BOTA DANIELA
Sala 06-Parter
33Clasa a VIII-a AISA O. DENISMatematicaCO25/07/2017
Ora: 09 00
SULTAN CRISTINA
BOTA DANIELA
Sala 06-Parter
34Clasa a VIII-a AMANOLE F. IONLimba și literatura românăCO24/07/2017
Ora: 09 00
ALI NELIDA
SICRIERU MAGDALENA
Sala 14 - Etaj I
35Clasa a VIII-a AMANOLE F. IONMatematicaCO25/07/2017
Ora: 09 00
SULTAN CRISTINA
BOTA DANIELA
Sala 06-Parter
36Clasa a VIII-a AMARINESCU O.L.. ROBERTLimba și literatura românăCO24/07/2017
Ora: 09 00
ALI NELIDA
SICRIERU MAGDALENA
Sala 14 - Etaj I
37Clasa a VIII-a AMARINESCU O.L.. ROBERTMatematicaCO25/07/2017
Ora: 09 00
SULTAN CRISTINA
BOTA DANIELA
Sala 06-Parter
38Clasa a VIII-a ASTROE O. BOGDAN-MIHAIMatematicaCO25/07/2017
Ora: 09 00
SULTAN CRISTINA
BOTA DANIELA
Sala 06-Parter
39Clasa a IX-a AAVRAM G. IONElectrotehnica si masurari tehniceCO00/00/0000
Ora:

40Clasa a IX-a ASAVU C.L. STEFAN DANIELMatematicaCO00/00/0000
Ora:

41Clasa a X-a AFEODOTOV A.. ALEXANRDU-ȘTEFANMatematicaCO00/00/0000
Ora:

42Clasa a X-a ATOADER F.. ALEXANDRUMatematicaCO00/00/0000
Ora:

43Clasa a X-a ATUDOR M.. PAUL-RAZVANFizicaCO00/00/0000
Ora:

44Clasa a X-a ATUDOR M.. PAUL-RAZVANMatematicaCO00/00/0000
Ora:

45Clasa a XI-a AANDREI D.. DUMITRU-VIOREL-AUGUSTINMatematicaCO00/00/0000
Ora:

46Clasa a XI-a AANDREI D.. DUMITRU-VIOREL-AUGUSTINLimba și literatura românăCO30/08/2017
Ora: 09 00
ALI NELIDA
SICRIERU MAGDALENA
Sala 14 - Etaj I
47Clasa a XI-a ABOGIANTZIS G.. DIMITRIOS-EMANUELMatematicaCO00/00/0000
Ora:

48Clasa a XI-a ABOGIANTZIS G.. DIMITRIOS-EMANUELLimba și literatura românăCO30/08/2017
Ora: 09 00
ALI NELIDA
SICRIERU MAGDALENA
Sala 14 - Etaj I
49Clasa a XII-a A1ANTOHI G. GEORGEArmarea naveiCO24/07/2017
Ora: 09 00
DOCIU TEODORA
TICOVSCHI GHEORGHE
Sala 1 -Etaj III, Corp B (Ticovschi)
50Clasa a XII-a A1MANEA C. VASILEMatematicaCO25/07/2017
Ora: 09 00
SULTAN CRISTINA
BOTA DANIELA
Sala 06-Parter
51Clasa a IX-a A ipIANCU I. FLORINMatematicaCO00/00/0000
Ora:

52Clasa a IX-a A ipION V. CAMELIA-IONELAFizicaSN00/00/0000
Ora:

53Clasa a IX-a A ipION V. CAMELIA-IONELAABC-ul mecaniciiSN00/00/0000
Ora:

54Clasa a IX-a A ipION V. CAMELIA-IONELALimba și literatura românăSN23/08/2017
Ora: 09 00
ALI NELIDA
SICRIERU MAGDALENA
Sala 14 - Etaj I
55Clasa a IX-a B ipBELIBROV E.. ŞTEFAN - FLORINOrgane de masiniCO00/00/0000
Ora:

56Clasa a IX-a B ipCIRIPACĂ G.. DUMITRUOrgane de masiniCO00/00/0000
Ora:

57Clasa a IX-a B ipSTĂRUIALĂ N:. ROBERT - VASILEFizicaSN00/00/0000
Ora:

58Clasa a IX-a B ipVASILICĂ B.C.. GABRIEL - LUCIANOrgane de masiniCO00/00/0000
Ora:

59Clasa a X-a B ipTERTIŞ I. CĂTĂLIN-IONUŢFizicaCO00/00/0000
Ora: